Z naszej historii

Początki działalności firmy Zakłady Mechaniczne Kazimieruk sp. z o.o. sp.k. sięgają 1958 roku.

Nasza firma zajmuje stabilną pozycję rynkową. Stały wzrost zatrudnienia w naszej firmie związany jest z rozwojem naszej działalności.
Jesteśmy doświadczonym zakładem zatrudniającym wykwalifikowaną kadrę znającą języki obce oraz specjalistyczne programy
niezbędne do pracy w tym sektorze.

dmu
dmu

Zakres działalności

Zakłady Mechaniczne Kazimieruk sp. z o.o. sp. k. to narzędziownia obsługująca różne gałęzie przemysłu w zakresie obróbki skrawaniem. Wykonujemy narzędzia i oprzyrządowanie technologiczne do produkcji. Nasz różnorodny park maszynowy pozwala nam na wykonywanie bardzo dużego asortymentu produktów.

Obrabiamy materiały takie jak: metale nieżelazne (brązy, miedź, mosiądz, aluminium, nikiel), stal narzędziowa, stale proszkowe, stal konstrukcyjna, stal nierdzewna i kwasoodporna, stal trudnościeralna, żeliwo, tworzywa sztuczne, stopy tytanu, węglik spiekany.

Wszystkie materiały posiadają atesty potwierdzające ich pochodzenie i wysoką jakość.

dmu

Ważne dokumenty do pobrania

Aktualności

Jesteśmy finalistą konkursu ANCA TOOL OF THE YEAR 2018!

W tym roku ANCA zorganizowała konkurs dla swoich klientów, którzy mieli przedstawić swoje ulubione narzędzie. Zostając finalistą konkursu, udowodniliśmy, że tam gdzie wiedza technologiczna idzie w parze z kreatywnością, rodzą się sukcesy! Jest to efekt [...]

  • Certyfikat AS9100D

ZMK uzyskało certyfikat AS9100D

Systemy zarządzania jakością - wymagania dla organizacji lotniczych, kosmicznych i obronnych AS9100D. Miło jest nam ogłosić, że nasza firma uzyskała certyfikat AS9100D. Certyfikat AS9100 jest specyficzny dla przemysłu lotniczego i jest on dostępny, tylko dla [...]

  • Piknik Rodzinny 2018

Piknik Rodzinny 2018

W tym roku zaprosiliśmy Pracowników naszej firmy wraz z ich bliskimi do wzięcia udziału w Rodzinnym Pikniku Firmowym. Podczas imprezy oprócz wyśmienitych potraw z grilla, wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych mogliśmy również zwiedzić zakład [...]

Family Business Network

FBN International to międzynarodowa organizacja zrzeszająca obecnie 3.105 firm rodzinnych i ponad 9.300 osób z firm rodzinnych, będących właścicielami i liderami rodzin zarządzających największymi i najstarszymi biznesami rodzinnymi na świecie.
Misją FBN Poland jest kształtowanie ducha przedsiębiorczości oraz wspieranie firm rodzinnych w ich stabilnym i wielopokoleniowym rozwoju. Właściciele firm rodzinnych zakładają firmy, rozwijają je i pracują w nich z myślą o przekazaniu firmy rodzinnej kolejnemu pokoleniu. Wartością dodaną FBN Poland jest kształtowanie kompetencji i umiejętności menedżerskich oraz budowanie relacji rodzinnych poprzez wykorzystanie wiedzy i doświadczenia Członków Stowarzyszenia, ich Rodzin oraz ekspertów zewnętrznych. FBN Poland to firmy rodzinne działające na rzecz firm rodzinnych.

Jesteśmy członkiem FBN Poland.

Nagrody i wyróżnienia