Z naszej historii

Początki działalności firmy Zakłady Mechaniczne Kazimieruk sp. z o.o. sp.k. sięgają 1958 roku.

Nasza firma zajmuje stabilną pozycję rynkową. Stały wzrost zatrudnienia w naszej firmie związany jest z rozwojem naszej działalności.
Jesteśmy doświadczonym zakładem zatrudniającym wykwalifikowaną kadrę znającą języki obce oraz specjalistyczne programy
niezbędne do pracy w tym sektorze.

dmu
dmu

Zakres działalności

Zakłady Mechaniczne Kazimieruk sp. z o.o. sp. k. to narzędziownia obsługująca różne gałęzie przemysłu w zakresie obróbki skrawaniem. Wykonujemy narzędzia i oprzyrządowanie technologiczne do produkcji. Nasz różnorodny park maszynowy pozwala nam na wykonywanie bardzo dużego asortymentu produktów.

Obrabiamy materiały takie jak: metale nieżelazne (brązy, miedź, mosiądz, aluminium, nikiel), stal narzędziowa, stale proszkowe, stal konstrukcyjna, stal nierdzewna i kwasoodporna, stal trudnościeralna, żeliwo, tworzywa sztuczne, stopy tytanu, węglik spiekany.

Wszystkie materiały posiadają atesty potwierdzające ich pochodzenie i wysoką jakość.

dmu

Ważne dokumenty do pobrania

Aktualności

Podsumowanie Roku 2019

Na początku grudnia wszyscy Pracownicy Zakładów Mechanicznych Kazimieruk spotkali się razem na świąteczną kolację. Cieszymy się, że możemy razem świętować kolejny rok pełen nowych doświadczeń i sukcesów, które wspólnie osiągnęliśmy. Wesołych Świąt!

Szlachetna Paczka 2019

SZLACHETNA PACZKA kieruje się zasadą “Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Realizują ideę mądrej pomocy – przekazując potrzebującym pomoc materialną, motywując rodzinę do samodzielnego radzenia sobie w trudnej sytuacji życiowej. Jak co roku nasza firma [...]

ZMK finalistą konkursu ANCA TOOL OF THE YEAR 2019

Kolejny raz zostaliśmy docenieni! Mamy przyjemność poinformować, że kolejny rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych firm konkursu ANCA TOOL OF THE YEAR 2019! Dzięki specjalistom z działu Badawczo – Rozwojowego w Zakładach Mechanicznych [...]

Family Business Network

FBN International to międzynarodowa organizacja zrzeszająca obecnie 3.105 firm rodzinnych i ponad 9.300 osób z firm rodzinnych, będących właścicielami i liderami rodzin zarządzających największymi i najstarszymi biznesami rodzinnymi na świecie.
Misją FBN Poland jest kształtowanie ducha przedsiębiorczości oraz wspieranie firm rodzinnych w ich stabilnym i wielopokoleniowym rozwoju. Właściciele firm rodzinnych zakładają firmy, rozwijają je i pracują w nich z myślą o przekazaniu firmy rodzinnej kolejnemu pokoleniu. Wartością dodaną FBN Poland jest kształtowanie kompetencji i umiejętności menedżerskich oraz budowanie relacji rodzinnych poprzez wykorzystanie wiedzy i doświadczenia Członków Stowarzyszenia, ich Rodzin oraz ekspertów zewnętrznych. FBN Poland to firmy rodzinne działające na rzecz firm rodzinnych.

Jesteśmy członkiem FBN Poland.

Nagrody i wyróżnienia