Z naszej historii

Początki działalności firmy Zakłady Mechaniczne Kazimieruk sp. z o.o. sp.k. sięgają 1958 roku.

Nasza firma zajmuje stabilną pozycję rynkową. Stały wzrost zatrudnienia w naszej firmie związany jest z rozwojem naszej działalności.
Jesteśmy doświadczonym zakładem zatrudniającym wykwalifikowaną kadrę znającą języki obce oraz specjalistyczne programy
niezbędne do pracy w tym sektorze.

dmu
dmu

Zakres działalności

Zakłady Mechaniczne Kazimieruk sp. z o.o. sp. k. to narzędziownia obsługująca różne gałęzie przemysłu w zakresie obróbki skrawaniem. Wykonujemy narzędzia i oprzyrządowanie technologiczne do produkcji. Nasz różnorodny park maszynowy pozwala nam na wykonywanie bardzo dużego asortymentu produktów.

Obrabiamy materiały takie jak: metale nieżelazne (brązy, miedź, mosiądz, aluminium, nikiel), stal narzędziowa, stale proszkowe, stal konstrukcyjna, stal nierdzewna i kwasoodporna, stal trudnościeralna, żeliwo, tworzywa sztuczne, stopy tytanu, węglik spiekany.

Wszystkie materiały posiadają atesty potwierdzające ich pochodzenie i wysoką jakość.

dmu

Aktualności

  • Piknik Rodzinny 2018

Piknik Rodzinny 2018

W tym roku zaprosiliśmy Pracowników naszej firmy wraz z ich bliskimi do wzięcia udziału w Rodzinnym Pikniku Firmowym. Podczas imprezy oprócz wyśmienitych potraw z grilla, wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych mogliśmy również zwiedzić zakład [...]

  • PUT Motorsport - zespół wyścigowy Politechniki Poznańskiej

PUT Motorsport – kolejny rok razem!

W tym roku, już po raz czwarty wsparliśmy zespół wyścigowy Politechniki Poznańskiej PUT Motorsport przy budowie nowego bolidu – Marii. Mamy nadzieję, że ogrom pracy i trud włożony w skonstruowanie bolidu zakończy się wielkim sukcesem podczas zawodów Formuły Student. Trzymamy kciuki! […]

  • IBR Polska - Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

V Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

W dniach 19-20 marca 2018r. odbył się w Poznaniu V Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych, w którym mieliśmy przyjemność wziąć udział. Prezes Zarządu Zakładów Mechanicznych Kazimieruk - Pani Anna Przewoźna była jednym z prelegentów podczas kongresu. [...]

Family Business Network

FBN International to międzynarodowa organizacja zrzeszająca obecnie 3.105 firm rodzinnych i ponad 9.300 osób z firm rodzinnych, będących właścicielami i liderami rodzin zarządzających największymi i najstarszymi biznesami rodzinnymi na świecie.
Misją FBN Poland jest kształtowanie ducha przedsiębiorczości oraz wspieranie firm rodzinnych w ich stabilnym i wielopokoleniowym rozwoju. Właściciele firm rodzinnych zakładają firmy, rozwijają je i pracują w nich z myślą o przekazaniu firmy rodzinnej kolejnemu pokoleniu. Wartością dodaną FBN Poland jest kształtowanie kompetencji i umiejętności menedżerskich oraz budowanie relacji rodzinnych poprzez wykorzystanie wiedzy i doświadczenia Członków Stowarzyszenia, ich Rodzin oraz ekspertów zewnętrznych. FBN Poland to firmy rodzinne działające na rzecz firm rodzinnych.

Jesteśmy członkiem FBN Poland.

Nagrody i wyróżnienia