Aktualności

wirus_thumb

Stanowisko ws. koronawirusa

24 marca, 2020r.

Szanowni Państwo,

W tej wyjątkowej sytuacji, wynikającej z rozprzestrzenia się koronawirusa w naszym kraju, w pierwszej kolejności dbamy o Wasze i nasze zdrowie oraz bezpieczeństwo. Jest to dla nas czas intensywnej pracy, poszukiwania nowych rozwiązań i podejmowania niestandardowych decyzji. Zostaliśmy zmuszeni do błyskawicznej zmiany codziennych przyzwyczajeń i szybkiej adaptacji do nowych warunków.

W tym trudnym czasie nasza firma pracuje w systemie zmianowym oraz zdalnie. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć Państwu na wszystkie zapytania. Wszystkie zamówienia opuszczają magazyn terminowo. Zapewniamy również, że podejmujemy wszelkie możliwe działania, by przesyłki były bezpieczne.

Jako Pracodawca podjęliśmy również decyzję o ograniczeniu podróży służbowych do minimum oraz ograniczenia spotkań służbowych z firmami zewnętrznymi na terenie Zakładów Mechanicznych Kazimieruk sp. z o.o. sp.k.

W dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy wprowadziliśmy dodatkowe środki ochrony. Prosimy o przekazanie Państwa Pracownikom, iż na terenie naszego zakładu znajdują się pojemniki z płynem do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe i maseczki ochronne.

Nasza firma śledzi najnowsze informacje dotyczące rozwoju sytuacji w Polsce i na całym świecie oraz dostosowuje się do wszystkich zaleceń WHO oraz GIS w Polsce. Mamy nadzieję, że razem uda nam się przetrwać ten trudny czas.

 

Z góry dziękujemy za zrozumienie. Życzymy Państwu zdrowia.
Zakłady Mechaniczne Kazimieruk sp. z o.o. sp.k.