Wiedza, entuzjazm
doświadczenie

Mamy wiele narzędzi, ale wiemy, że to tylko narzędzia. Do właściwego i jak najlepszego ich wykorzystania, potrzeba wykwalifikowanych i zaufanych pracowników. To oni tworzą nasz potencjał!

Biuro Techniczno-Handlowe

Zgrany zespół inżynierów z ogromnym doświadczeniem. Dbają o zadowolenie klienta, określają jego oczekiwania oraz zajmują się obsługą przed i posprzedażową. Różnorodność gałęzi przemysłu, z jaką Inżynierowie Projektu mają styczność na co dzień, czyni ich godnymi polecenia specjalistami.
Nasz potencjał: Biuro Techniczno-Handlowe
Nasz potencjał: Dział Konstrukcji

Dział Konstrukcji

Kilkunastu konstruktorów z wieloletnim stażem pracy opracowuje dokumentację. Opracowują konstrukcje oprzyrządowań oraz części dla przemysłu motoryzacyjnego, obrabiarkowego, farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, papierniczego i wielu innych. Dokumentacja projektów powstaje na podstawie ustaleń i wytycznych klienta z uwzględnieniem zaleceń i norm obowiązujących w danej branży. Opracowywane są tu dokumentacje na formy odlewnicze kokilowe i wtryskowe, wykrojniki postępowe i rotacyjne, tłoczniki, części formatowe do maszyn pakujących, rozlewniczych dozujących oraz wiele innych skomplikowanych części oraz prototypów.

Dział Technologii

Tu pracują profesjonaliści posiadający szeroką wiedzę technologiczną i wykorzystujący specjalistyczne oprogramowanie. Projektują procesy technologiczne uwzględniające bardzo dużą różnorodność operacji i zabiegów: cięcia, toczenia, frezowania i szlifowania na obrabiarkach numerycznych, drążenia elektroerozyjnego wgłębnego, wycinania elektroerozyjnego, obróbki ręcznej i montażu. Uwzględniają przy tym pełny zakres obrabianych materiałów, a także warunki geometryczne i jakościowe.
Nasz potencjał: Dział Technologii
Nasz potencjał: Dział planowania i analizy

Dział planowania i analizy

Wykwalifikowani planiści i analitycy dbają oto, aby wszystko było na czas. Nierytmiczna forma produkcji wymusiła jej wysoką elastyczność, możliwą do nadzorowania i sterowania za pomocą autorskiego systemu komputerowego. W warunkach realizacji kilkunastu tysięcy operacji miesięcznie zapewnia on pełną identyfikowalność każdego produkowanego elementu i pozwala na analizę zaawansowania wytwarzania części na każdym etapie realizacji, od chwili pojawienia się zamówienia do momentu wysyłki do klienta.

Dział Kontroli Jakości

Wyspecjalizowani i doświadczeni inżynierowie weryfikujący poprawność wykonania najbardziej złożonych i dokładnych wyrobów firmy na wszystkich etapach produkcji. Każdy element przechodzi końcowy odbiór na zgodność wykonania z załączoną dokumentacją, a w przypadku elementów kształtowych czy krzywkowych także na poprawność odwzorowania modelu 3D (porównanie wyrobu z modelem 3D przez pomiar punktowy lub skanowanie powierzchni).
Nasz potencjał: Dział Kontroli Jakości
Nasza oferta to m.in:
Działamy w wielu branżach:
Charakterystyka produkcji:
Sprawdź również: